Про групу

Інвестиційна група «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» об’єднує компанії в сфері інвестування (акціонерний / борговий капітал), інвестиційно-банківських послуг (залучення фінансування, злиття та поглинання, кредитування малого та середнього бізнесу, інвестиційний консалтинг, інвестиційні дослідження) та управління активами (формування корпоративних / пайових фондів для інвесторів та компаній, корпоративне казначейство).

Основним пріоритетом у діяльності Групи є створення глобальної стратегії та підбір індивідуального інструментарію для кожного клієнта: формування інвестиційного портфелю, виходячи з вимог клієнта, управління підприємствами – об’єктами інвестування, залучення акціонерного і боргового капіталу, підготовка, супровід та реалізація угод зі злиттів та поглинань, розробка нових інвестиційних проектів та їх реалізація.
Репутація, набуті навички й стійка фінансова база дозволяють нам здійснювати якісне управління інвестиційними проектами і розвивати активи в різних секторах економіки як в умовах росту ринку, так і в періоди спаду.
На сьогодні Інвестиційна група «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» реалізує інвестиційні проекти у різноманітних секторах української економіки (агросектор, автомобільний бізнес, «зелена» енергетика, ринок нерухомості, відпочинок і спорт та ін.), залучає кошти в капітал компаній, сприяє у фінансуванні проектів.

Наша модель роботи:

  • всебічний захист інтересів клієнтів,
  • дотримання норм чинного законодавства України та норм міжнародного права,
  • індивідуальне рішення для кожного клієнта,
  • дотримання конфіденційності інформації клієнта,
  • незалежність від політичних і фінансово-промислових груп.

КУА «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» має статус фінансової організації, отримала ліцензію НКЦБФР для здійснення діяльності з управління активами (Ліцензія АД № 034500).
Розмір статутного фонду складає 8 000 000,00 грн.
КУА «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» є членом «Української асоціації інвестиційного бізнесу» (УАІБ).