Механізм продажу нерухомості

ВИКОРИСТАННЯ ІСІ ТА ЦІЛЬОВИХ ОБЛІГАЦІЙ ПРИ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

Інвестиційна група «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» реалізує модель «Цільові облігації + ІСІ (інститути спільного інвестування)» при продажу нерухомості, що будується. Група супроводжує, консультує та обслуговує операцію від початку до кінця.

Пропонована модель повністю відповідає нормам Закону України «Про інвестиційну діяльність», згідно з якими інвестування та фінансування об’єктів житлового будівництва може здійснюватись «виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, а також шляхом емісії цільових облігацій підприємств» (ст. 4 Закону).

Модель передбачає конвергенцію можливостей двох способів продажу нерухомості:

  • випуск цільових облігацій – оперативний продаж цінних паперів, відстрочка виникнення у забудовника податкових зобов’язань з ПДВ (податкові зобов’язання виникають після погашення цінних паперів у кінцевого покупця і передачі йому права власності на побудований об’єкт нерухомості), сплата ПДВ з суми продажу облігацій ІСІ;
  • ІСІ – чинні пільги з податку на прибуток для ІСІ (ІСІ не є платником податку на прибуток), а також відсутність обов’язку у ІСІ сплачувати авансові внески з податку на прибуток при виплаті дивідендів.

Коротка суть моделі викладена в прикріпленій презентації. Ми також можемо вислати повну версію презентації за Вашим запитом. Будемо раді відповісти на Ваші запитання по телефону або при зустрічі.

Скачати презентацію