Місія і бачення

МІСІЯ

Ми надаємо фінансові послуги найвищої якості, щоб зробити надійним майбутнє наших клієнтів, акціонерів і суспільства в цілому.

 

БАЧЕННЯ

Інвестиційна група «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» має на меті одну ціль: давати впевненість клієнтам у тому, що їхні інвестиції та бізнес перебувають у надійних руках, а Інвестиційна група «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» пропонує найбільш передові, технологічні та прибуткові продукти нарівні із сервісом світового рівня.

ЦІННОСТІ

  • Бути професіоналом. Ми постійно вдосконалюємо технології компанії для того, щоб задовольняти потреби клієнтів, що постійно змінюються.
  • Поважати. Ми поважаємо індивідуальність кожної людини – співробітника, акціонера, клієнта або члена широкої громадськості.
  • Дотримувати слово. Ми діємо в будь-яких ситуаціях чесно й відкрито. Ми робимо те, що обіцяємо.
  • Розуміти. Ми демонструємо високі стандарти особистої та професійної етики у всіх аспектах нашої діяльності.
  • Наша команда. Ми сильні єдиною командою професіоналів, – знання, потенціал, енергія й творчість кожного роблять нашу команду сильною та унікальною.

 

Цінності Інвестиційної групи «АТЛАНТІС КАПІТАЛ» лежать в основі дій керівників, колег та співробітників. Вірність принципам допомагає нам у досягненні статусу компанії світового рівня.